У Білоруському Бресті з 9-го по 11 листопада 2018 року пройшов XV турнір з рукопашного бою присвячений пам’яті Дмитра Гвішіані.

 Минулого року Міністерство спорту Республіки Білорусь надало цьому турніру статус міжнародного, що підняло на ще вищий рівень всі складові організації даних змагань.

Представництво України на бійцівських майданчиках Бреста вкотре забезпечували вихованці спортивних клубів єдиноборств Луцька.

Цьогорічна команда гармонійно склалась з учнів тренерів Сергія Гузова, Андрія Зінчука та Олександра Кулакова, вихованців клубів «РУБІЖ», «Воїн» і «Прайд».

З врахуванням досвіду участі в попередніх турнірах до Бресту приїхали одні з сильніших вихованців луцьких клубів, адже підготовленість, конкурентність та вмотивованість учасників цього турніру зростає щороку.

Цікавим було й спробувати себе на змаганнях за білоруськими правилами рукопашного бою, що є максимально адаптованими до прикладних можливостей застосування спортивних навичок.

Судді змагань не заважали досягати перемогу дійсно сильнішому – тому хто в надзвичайно високому темпі виконує удари та кидки, вдало захищається та не видає жодних ознак болю чи втоми під час поєдинку.

Тим приємнішим є результат волинян, що виступали серед юніорів:

3 місце у категорії до 65 кг – Владислав Воронко («РУБІЖ»);

2 місце –  до 60 кг – Андрій Місюк («Воїн»), до 70 кг – Денис Борзенко («Прайд»);

1 місце – до 55 кг – Іван Дячук («РУБІЖ»), до 60 кг – Олег Шрамко («Прайд»), до 70 кг – Андрій Гуславський («Воїн»).

Індивідуальні досягнення наших спортсменів склались у скарбничку загальнокомандної перемоги збірної команди Волинської області.

Олег Шрамко, що спромігся здобути перемогу ще й в віковій групі понад 18 років отримав відзнаку кращого бійця турніру.

Спортивні враження наших спортсменів доповнили пізнавальні та емоційні огляди чудових спортивних об’єктів Бресту, Брестської фортеці, відвідування матчу гандбольної Ліги Чемпіонів за участі місцевої команди.

Також, зразково з боку організаторів змагань, були вирішені питання з розміщення та харчування Українських спортсменів.

Виключно позитивний досвід участі Волинських спортсменів у турнірі пам’яті Дмитра Гвішіані дозволяє сподіватись на бажання наших бійців-єдиноборців старанно готуватись до яскравих перемог на наступних змаганнях.