Про «РУБІЖ»

«Дбаємо про майбутнє!» під таким гаслом з 1999 року впроваджує свою діяльність Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ».

Назва федерації є абревіатурою. «РУБІЖ» — це Рукопашний Бій І Життя.

Діяльність школи рукопашного бою «РУБІЖ» спрямована на виховання дітей, юнаків та молоді засобами фізичної культури та спорту, опанування навичок самозахисту та рукопашного бою, їх психологічне загартовування.

Основою спортивної підготовки учнів є послідовна навчально-тренувальна робота, що відповідає віковим можливостям дітей.

Тренери з вищою спеціальною освітою та багаторічним досвідом роботи приділяють увагу кожному юному спортсмену, навчають не лише основам боротьби та самозахисту, а й формують вміння бути  відповідальним, дисциплінованим та впевненим у собі.

Успішне поєднання занять спортом із навчанням – традиційна вимога до всіх учнів «РУБІЖу», адже особистість має бути розвинутою не лише фізично, але й інтелектуально. Гасло – «Дурень не стане чемпіоном» – є одним з девізів секцій рукопашного бою «РУБІЖ».

Учні зі стажем занять 1-2 роки беруть участь у змаганнях серед початківців з розділів загальної фізичної та спеціальної підготовки. А найбільш підготовлені спортсмени залучаються до участі в турнірах з контактних видів єдиноборств на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях.

Спортсмени «РУБІЖу» входять до складу збірної команди Волинської області з рукопашного бою та залучаються до участі у всеукраїнських змаганнях та турнірах міждержавного рівня.

«РУБІЖ» виховав 11 майстрів спорту України з рукопашного та універсального бою, десятки кандидатів у майстри спорту України, сотні спортсменів масових розрядів, а головне – тисячі здорових, сильних та успішних особистостей.

Щороку колектив федерації організовує та проводить Всеукраїнські турніри з рукопашного бою – «РУБІЖ» (навесні) та «Коли мужніють юнаки» (восени). Участь у зазначених заходах беруть спортсмени спортивних клубів з багатьох регіонів України.

Яскравою багаторічною традицією «РУБІЖу» є проведення літніх оздоровчих навчально-тренувальних таборів на озері Світязь та участь у військово-патріотичних вишколах.

Значна кількість дорослих вихованців Волинської федерації рукопашного бою «РУБІЖ» підтримують прихильність активному і здоровому способу життя, пов’язують свою професію зі спортом, правоохоронною та охоронною діяльністю.

Досвід роботи федерації рукопашного бою «РУБІЖ» з виховання та підготовки спортсменів дозволяє стверджувати, що тільки поєднання якісної роботи тренера та учня з розвитку і вдосконалення фізичних, психологічних якостей, постійного підвищення технічної та тактичної підготовки дає можливість пройти шлях від Перемоги над собою та  Перемоги над суперником до великих життєвих Перемог!