23-24 березня у спортивному комплексі Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся XIX-й турнір з рукопашного бою «РУБІЖ».

У перший день турніру шлях до фіналу долали юнаки віком 10-11, 12-13 та 14-15 років. По справжньому цікаві та безкомпромісні поєдинки не давали сумувати численним глядачам та змушували зважено та об’єктивно приймати суддівські рішення щодо переможців окремих двобоїв.

Наступного дня за звання переможців XIX-го турніру з рукопашного бою «РУБІЖ» боролись спортсмени віком 16-17 та понад 18 років.

Майстерність у виконанні технічних дій, воля до перемоги та спортивна вдача дозволила стати кращими вихованцям ВРФРБ «РУБІЖ» у своїх віко-вагових категоріях:

🥇 – Роман Ярош, Едвард Падко, Василь Цвіх
🥈 – Артем Макарчук, Левчук Тарас, Дацюк Олександр
🥉 – Артур Лучинець, Владислав Воронко

Втішні нагороди за волю до перемоги отримали Олександр Тимиргалієв, Ельдар Гулієв, а Едвард Падко та Роман Ярош були відзначені за кращу технічну підготовленість у своїх віко-вагових категоріях. Інші наші вихованці хоч і не зійшли на одну зі сходинок п’єдисталу, однак мужньо проводили свої поєдинки, і ми впевнені, що наступного разу допущені помилки будуть виправлені, а результат – здобутий.

У підсумковому результаті кожен з наших вихованців здобув корисний спортивний досвід, а XIX –й традиційний турнір з рукопашного бою «РУБІЖ» став черговою сходинкою до майстерності, яку подолав кожен з учасників змагань та добрим іспитом із готовності спортсменів до Всеукраїнських змагань 2019 року.

Підтримку в проведенні турніру надали Управління Служби безпеки України у Волинській області, Дмитрук, друкарня PrintingLutsk, медіа-підтримка (Перший, Олена Лівіцька)