Минуло літо 2018. Але є подія, що робить його незабутнім для частини вихованців «РУБІЖу»!

Це – спортивно-оздоровчий табір на Світязі, що став святом спорту, дружби, спілкування з природою та всебічного зростання наших маленьких Особистостей – наших Чемпіонів майбутнього!

Вони вчились відповідати за себе, допомагати товаришу, чути пораду та вимоги старших, відчувати радість міцніючих м’язів, бачити захід сонця та відтворювати дивовижні кольори на своїх малюнках.

Вони сумували за батьками, та порадували рідних відмінним настроєм, самопочуттям та апетитом в «Батьківський День», гідно витримали перевірку сил та воли під час спортивних занять та змагань, «приручили» до себе тренерів та поварів.

Хтось трохи похудав, але на радість бабусям, яким знову з’явилась можливість докластись до відгодовування внуків, хтось додав у вазі. Але кожен загартувався, засмаг, став міцнішим.

Найважчим для юних спортсменів було знаходити компроміс між необхідністю встигати на всі заняття та заходи та бажанням поспілкуватись з «найкращим другом» мобільним гаджетом, якого тренерам інколи хотілось обізвати – «ну ти і Гаджет!».

Приємно, що «РУБІЖ» дав можливість хлопцям подружитись один з одним та з дисципліною, вміти визначати головне й на «сьогодні» й на життя, стати впевненішими в собі, та бути щасливими після кожної маленької Перемоги над собою!