26 листопада обласний центр Волинської області приймав «Кубок Волині» з контактного карате, учасниками якого стали близько 140 спортсменів, віком від 4-х років.

Запрошення на даний турнір отримала і Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ», яка делегувала на змагання команду, сформовану з дітей та юнаків, кількістю 16 чоловік. Зважаючи на те, що розділ «point karate» є близьким до «легкого контакту», за правилами якого проводяться змагання рівня чемпіонату України з рукопашного бою, то даний турнір став можливістю для перевірки готовності наших спортсменів до змагань такого формату.

У віковій категорії 8-9 років абсолютними дебютантами в складі ВРФРБ «РУБІЖ» стали Чернюк Артем, Забродоцький Павло та Коваленко Михайло.  Нажаль, усі троє не зуміли війти в трійку призерів змагань у своїй ваговій категорії, однак головне, що хлопці відчули дух змагань, змогли побороти свій страх та хвилювання перед виходом на поєдинки.

У категорії 10-11 років приємно здивували Макарчук Артем (2 місце), Малесик Нестор (2 місце) та Осіїк Владислав (1 місце), котрі у напружених двобоях зуміли показати бійцівський характер та хороший арсенал технічних дій. Колдобін Олександр зупинився за крок до фіналу, поступившись своєму товаришу Нестору Малесику, а Зубенко Захар у першому ж двобої програв, проявивши при цьому непогані базові навички ведення поєдинку.

Вікові категорії 12-13 та 14-15 років були сформовані нами зі спортсменів, що вже мають значний змагальний досвід та психологічну підготовку до турнірів, що проводяться за олімпійською системою. Високий технічний рівень опонентів, значна конкуренція та допущення прикрих помилок стали на заваді Компанійцю Нікіті, Йоцу Івану, Падку Едварду та Тимиргалієву Олександру для продовження боротьби у «Кубку Волині» з контактного карате.

Найбільш «дорослі» наші спортсмени – Дячук Іван та Воронко Владислав – у двобоях з швидкими та спритними опонентами показали, що здатні на рівних конкурувати зі своїми суперниками та претендувати на найвищі місця. Владислав, як і минулого року, підтвердив свою майстерність посівши 1 місце, а Іван Дячук у своїй ваговій категорії гідно подолав турнірний шлях, лише у фінальному поєдинку поступившись спортсмену з клубу карате «Волинь».

Отож, підсумовуючи хочемо зазначити, що змагання такого рівня є хорошим тестом на можливість проявити себе у незвичному для нас стилі, де відсутня техніка боротьби, однак федерація рукопашного бою «РУБІЖ» завжди з радістю відгукується на запрошення прийняти участь у змаганнях з  інших видів єдиноборств, що сприятиме зміцненню бійцівського характеру та всебічному розвитку спортсмена.