24 грудня 2017 року, у спортивній залі гімназії №4 імені Модеста Левицького, відбувся чемпіонат Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», учасниками якого стали близько 60 спортсменів різних віко-вагових категорій.

Змагання серед учнів етапу початкової підготовки ми організовуємо  двічі на рік (грудень та травень) з метою демонстрації  батькам юних спортсменів здобуті на тренуваннях вміння та навички, формування та загартування в учнів вміння долати свій страх та хвилювання, і, в майбутньому, бути впевненими у собі на змаганнях вищого рівня.

Формат змагань передбачав проведення турніру у двох розділах: боротьба (для початківців) та рукопашний бій (для дітей, які протягом 2017 року брали участь у змаганнях з даного виду двобою). Розподіл юних спортсменів на участь в змаганнях відбувався відповідно до їх віку, ваги та рівня підготовленості.

Приємно відзначити, що ряд поєдинків як з боротьби так і з рукопашного бою тримали у напрузі глядачів безкомпромісністю боротьби та жагою до перемоги.

У розділі «боротьба» найменші вихованці ВРФРБ «РУБІЖ» порадували батьків яскравими сутичками, показавши хороші вміння з виконання кидків та боротьби у партері.

Більш підготовлені учні федерації у розділі «рукопашний бій» продемонстрували добрий тактико-технічний рівень підготовки, психологічну стійкість, що є дуже важливим для спортсмена на шляху до успіху.

Багатьох юних спортсменів палко підтримували батьки, раділи їх перемогам та заспокоювали у разі невдачі. Але кожен юнак, що вперше вийшов на змагальний майданчик здобув найважливішу перемогу – перемогу над самим собою!

Внутрішній чемпіонат ВРФРБ «РУБІЖ» є традиційним і дуже важливим етапом спортивного зростання наших вихованців.