Успішним став виступ наймолодших вихованців ВРФРБ «РУБІЖ» на відкритому чемпіонаті Рівненської області з козацького двобою, який відбувся 11 лютого у місті Рівне. Широке представництво на змаганнях різностильових видів єдиноборств порадувало глядачів цікавими та напруженими поєдинками у різних віко-вагових категоріях.

Запрошена на даний турнір Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» делегувала на змагання з козацького двобою 6-х своїх вихованців віком від 8 до 10 років, для яких це були перші виїзні змагання у їхньому житті.

Формат проведення змагань передбачав можливість участі спортсменів у 4-х розділах, які відрізняються між собою за своєю складністю. Юні спортсмени «РУБІЖа» брали участь у розділі «Борня-2», який є дуже схожим до правил змагань з рукопашного бою, з можливістю виконання ударної та кидкової техніки, утримань і виконання удару по ногам – «low-kick».

У віковій групі 8-9 років вдало дебютували на змаганнях поза межами Луцька: Головчук Данило (1 місце), Чернюк Артем (1 місце), Матвіюк Давид (2 місце) та Федорук Павло (3 місце), який старанно бився зі своїм опонентом, однак йому забракло змагального досвіду та спортивної вдачі для подолання суперника на шляху до фіналу.

У віковій групі 10-11 років високий технічний рівень опонентів та допущення прикрих помилок стали на заваді до золотих нагород Тихому Іллі (2 місце) та Смичуку Олександру (2 місце), які у напружених двобоях поступились своїм опонентам, однак показали при цьому хорошу технічну підготовку та волю до перемоги.

Отож, хочемо привітати наших юних спортсменів з вдалим вояжем до Рівного та побажати їм нових перемог у майбутньому, адже зазначені змагання стали хорошим тестом на можливість проявити себе у суміжному для себе стилі єдиноборств, що сприятиме зміцненню характеру та спортивному зростанню.