24 лютого 2018 року в спортивному манежі Центрального спортивного клубу Армії України (м. Київ) зібрались понад 500 юнаків для участі у 2-му чемпіонаті України з рукопашного бою серед школярів.

Змагання проводились для спортсменів віком від 10 до 16 років у розділах рукопашного бою – «легкий контакт» (без застосування техніки боротьби) та «дозований контакт» (з технікою боротьби, больовими та задушливими прийомами).

Зважаючи на досвід участі в попередньому аналогічному чемпіонаті Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» делегувала на турнір лише найбільш підготовлених та, по-спортивному досвідчених, юних спортсменів.

У стартових протоколах окремих віко-вагових категорій було від 16 до 30 учасників більшість з яких відмінно підготувалась до участі в потужному спортивному школярському форумі.

Вихованці «РУБІЖу» – Іван Дячук та Владислав Яцун змагались серед спортсменів віком 14-15 років, Корній Олексієвець та Нікіта Компанієць серед 12-13 річних бійців.

Іван Дячук вперше брав участь в такому масштабному турнірі, здобув перемогу в стартовому двобої та поступився в наступному – вже чвертьфінальному, поєдинку.

Завадою для більш повного розкриття потенціалу Івана стало надмірне хвилювання за можливий хід та результат двобою. Кожному, хто знайомий зі спортом, термін «мандраж» відомий. Та долати прояви його можливо лише з набуттям багатого змагального досвіду.

Владислав Яцун – призер минулорічного Чемпіонату України відмінно провів свій стартовий двобій та больовим прийомом переміг потужного спортсмена з Харківщини. Наступний двобій з незначною перевагою виграв його опонент з м. Дніпра та завадив Владиславу продовжити шлях до п’єдесталу.

Разом з тим, тренер Івана та Владислава – Сергій Гузов, вважає їх виступ гідним та корисним для подальшого спортивного зростання.

Тріумфальним став виступ на Чемпіонаті України з рукопашного бою серед школярів вихованців ВРФРБ «РУБІЖ» – учнів Луцької гімназії № 4 Корнія Олексієвця та Нікіти Компанійця.

Друзі-товариші у спорті та житті, Корній і Нікіта змагались серед 12-13 річних бійців у ваговій категорії до 45 кг. Поступово здобували перемогу за перемогою в напружених двобоях, причому дострокову перемогу над суперником в одному з них нокдауном здобув Корній, больовим прийомом в іншому – Нікіта.

Майстерність та спортивна вдача дозволила хлопцям дійти до фіналу та розіграти між собою престижні нагороди.

Срібним призером чемпіонату України з рукопашного бою серед школярів став Корній Олексієвець! Золота медаль здобута Нікітою Компанійцем!