Збірна команда Волинської області повернулась з 14 турніру з рукопашного бою пам’яті кавалера ордена мужності республіки Білорусь Дмитра Гвішіані.

Змагання проходили в спортивному манежі м. Брест за участі 12 команд, що представляли спортивні клуби та товариства, військові частини та навчальні заклади сусідньої держави та команди Волинської області.

Волинські спортсмени беруть участь у зазначеному турнірі десятий раз, традиційно здобувають добрі результати, спортивний досвід та цікаві враження про Білорусь.

Нашу команду склали вихованці спортивних клубів «Прайд», «Бусідо» та «Легіон». Рівень супротивників та накал боротьби у кожному з поєдинків за участі наших спортсменів був надзвичайно високим.

Приємно, що наші хлопці проявили високі вольові якості, спортивну майстерність та тактичну гнучкість й вибороли 4 командне місце на турнірі, що має офіційний статус міжнародного.

Потенціал команди Волинської області дозволяв боротись за призові місця турніру, однак завадою для кращого результату стали спортивні травми, яки отримали 6 з 9 наших спортсменів.

Разом з тим, в особистому заліку 3 місце змагань виборов Олександр Вертей (клуб «Бусідо»), срібними призерами стали Денис Борзенко («Прайд»), Андрій Савицький («Легіон»). Переможцем турніру став  Андрій Протасюк («Прайд», 16-17 років, до 55 кг). Кубком «За волю до перемоги» нагороджено Олексія Альберду, який на початку двобою отримав травму, а закінчив бій впевненою перемогою.

Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ», що з’єднала представників клубів єдиноборств Луцька для участі в міжнародному турнірі пам’яті Дмитра Гвішіані, висловлює вдячність керівникам та тренерам клубів і сподівається на подальшу співпрацю в делегуванні потужних команд на відповідальні спортивні старти.