5 листопада відбувся VIII Всеукраїнський турнір з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв», в якому брала участь Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ».

Даний турнір зібрав близько 200 спортсменів з різних регіонів України, а наша команда була сформована з 15 спортсменів, віком від 8 до 13 років.

Для 6 вихованців «РУБІЖу» (Смичука Олександра, Гулієва Ельдара, Темчишина Олександра, Черняка Станіслава, Тихого Іллі, Головчука Данила та Яроша Романа) змагання такого рівня стали «пробою пера», однак усі вони незалежно від результату зуміли продемонструвати бійцівські якості та прагнення до перемоги.

Для більш досвідчених спортсменів Олексієвця Корнія, Компанійця Нікіти та Кузьмінчука Віктора цей турнір теж став своєрідним «дебютом», адже вони змагались у новій для них ваговій категорії.

У віковій категорії 10-11 років Колдобін Олександр, Малесик Нестор, Осіїк Владислав, Цапюк Микола та Овсепян Артур у напружених двобоях не зуміли посісти одне з призових місць, але проявлене ними неабияке бажання перемогти залишає надію на те, що у наступних змаганнях усі недоліки будуть виправлені, а результат – здобутий.

Серед збірної команди ВРФРБ «РУБІЖ» нарешті «вистрелив» та здобув таке бажане для себе 1 місце – Падко Едвард. Талант від природи помножений на сумлінну працю на тренуваннях під керівництвом Гузова Сергія Миколайовича ознаменовало перше «золото» у своєму спортивному шляху на змаганнях такого рівня: 4 поєдинки – 3 дострокові перемоги.

Кузьмінчук Віктор у найважчій серед усіх учасників категорії (12-13 років, +55 кг) теж зумів зійти на п’єдистал, посівши третє місце у виснажливих та психологічно важких поєдинках.

Наші дебютанти – Гулієв Ельдар (8-9 р., до 32 кг.), Головчук Данило (8-9 р., до 30 кг.) та Тихий Ілля (10-11р., до 40кг.) посіли третє та другі місця відповідно. А Ярош Роман після тривалої перерви у заняттях рукопашним боєм у фінальному поєдинку (12-13 р., до 50 кг.) поступився, однак на шляху до фіналу продемонстрував хороший техніко-тактичний рівень ведення поєдинків.

Отож, підсумовучи хочемо зазначити, що незважаючи на те що не всі  наші спортсмени зуміли зійти на п’єдистал, але їх бажання та цілеспрямованість вселяє оптимізм на майбутні старти у змагальному сезоні 2017-2018 року.