Літо… Душа прагне на волю, де широкі степи й поля, безкрайні моря та блакитні озера, а тіло жадає теплих сонячних променів та нетяжких, розкутих рухів.

Світязь… В уяві постають чудові світанки з перлинами роси на траві, сонячні дні, бадьора цілюща вода, неперевершене занурення сонця в палаючу чашу волинської перлини.
Поєднанням бажаного літнього релаксу з цікавим та змістовним спортивним наповненням став тренувально-оздоровчий табір для юнаків, що займаються та зростають у Волинській регіональній федерації рукопашного бою «РУБІЖ».

Кожна хвилина напружених тренувань на березі Світязю, кожна мить спілкування з неповторною волинською природою залишили вагомий багаж нових знань, вмінь та вражень кожному з учасників табору.

Босоніж по росі – саме так розпочалась ранкова зарядка першого тренувального дня для хлопців, що не звикли до такого раннього (о 7.00 год.) та безпосереднього спілкування з природою.

Щоденні ранішні купання збадьорювали та налаштовували тіла та душі юнаків до радісного сприйняття спільної спортивної праці та активного відпочинку.
Юнаки засвоїли цікаві правила та поради з повсякденної поведінки, заходів безпеки, особливостей гігієни та харчування для спортсменів.

Практичні заняття поєднували відпрацювання основ спортивної техніки з вагомим фізичним навантаженням, запальними естафетами, емоційними рухливими іграми та тренуваннями у воді.

Сподобався вихованцям «РУБІЖу» похід берегами Світязю, милування білосніжними лебедями, яскравою веселкою,та вражаючим заходом сонця.

Гармонійному вихованню юнаків сприяв імпровізований конкурс творчих здібностей, під час якого справжніми зірочками засяяли таланти в малюванні, різьбленні, декламуванні віршів та створенні театральної мініатюри.

Випробуванням характерів і сил юнаків стали змагання з рукопашного бою, що завершували програму табору та принесли спортсменам заслужені нагороди.

Додому повертались учні Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» подорослішавши, здобувши нових друзів, цінний досвід та, звичайно, гарну засмагу.

Цікавий та корисний для зростаючих юнаків спортивно-оздоровчий табір відбувся за підтримки Управління Служби безпеки України у Волинській області, що є «колискою» федерації «РУБІЖ», постійно сприяє військово-патріотичному вихованню та гармонійному розвитку молоді.

Голова Ради
Волинської регіональної федерації
рукопашного бою «РУБІЖ»

Сергій Гузов