16426001_626463210884189_2617065750206846568_nУспішним та плідним став стартовий виступ вихованців ВРФРБ «РУБІЖ» у змаганнях 2017 року.

Відкритий чемпіонат міста з рукопашного бою відбувся 5 лютого за участі близько 150 учасників віком від 8 до 16 років. Своїх вихованців що роблять перші кроки на напруженому спортивному шляху представили клуби «Магістр», «Інсайт», «Воїн», «Легіон» та ВРФРБ «РУБІЖ».

Змагання передбачали розподіл учасників на тих, хто вперше бере участь у змаганнях з розділу «дозований контакт» (що дозволяє виконання передбачених правилами дій у стійці та у партері), та спортсменів з деяким змагальним досвідом.

Спортсмени «РУБІЖу» виступали у турнірі «з колес», без спеціалізованої передзмагальної підготовки, бо дізнались про змагання напередодні їх проведення. Тим приємнішим є результат виступу наших учнів:

3 місце вибороли: Владислав Осіїк (тренер – Бродович В.В.), Корній Олексієвець,  Едвард Падко, Іван Соловей (тренер –  Гузов С.М.);

2 місце здобули: Ярослав Штаба, Ярослав Зданевич, Павло Редько (тренер – Гузов С.М.), Віктор Кузьмінчук, Андрій Грабовець (тренер – Гузов А.С.), Михайло Галей (тренер – Бродович В.В.);

Переможцями відкритого чемпіонату міста Луцька з рукопашного бою 2017 року серед дітей та юнаків стали: Володимир Козюра, Вячеслав Літот (тренер – Бродович В.В.); Артур Овсепян, Артур Лучинець (тренер – Гузов А.С.); Нікіта Компанієць (тренер – Гузов С.М.).

Втішні нагороди за волю до перемоги отримали Микола Цапюк, Олександр Колдобін та Даниїл Білець, а Андрій Дрожжин та Іван Йоц хоч і не зійшли на одну зі сходинок п’єдисталу, однак мужньо проводили свої поєдинки, і ми впевнені, що ці юні спортсмени проаналізують допущені помилки та наступного разу зможуть вибороти одне з призових місць.

У підсумковому результаті кожен з наших вихованців здобув корисний спортивний досвід, а команда Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» виборола за підсумками змагань срібний кубок!