Традиційним виїздом Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» у листопаді кожного року є традиційний Міждержавний турнір з рукопашного бою пам’яті Дмитра Гвішіані в місті Брест, Республіка Білорусія. Щороку представники України – квітучого Волинського краю гідно представляють свою державу на вказаному турнірі. І цей рік не став винятком.

Більше 22 команд, представників республіки Білорусія – Гродно, Гомель, Пінськ, Брест та ін., у тому числі і команда з України вели свої напружені і надзвичайно наповнені поєдинки у легкоатлетичному манежі Бресту. Та хороша підготовка наших сусідів не помішала команді вибороти заслужене ІІІ місце на зазначених змаганнях!!!

Свій вклад до визначального командного заліку змагань з поміж волинських спортсменів зробив найбільш юний спортсмен турніру, за що його нагородили відповідним кубком «Самого молодого спортсмена змагань», Сковородецький Ігор. На своєму бойовому шляху він пройшов чотири поєдинки, в яких щоразу здобував беззаперечну перемогу над гідними суперниками дружньої Білорусії.

Що було мало звичним для всіх присутніх на змаганнях – Ігор подарував на відкритті змагань таку знайому для білорусів пісню «Олеся», чим ‘зірвав’  бурні аплодисменти і, як доповнення, чемпіонство на їхніх змаганнях)).

Чемпіоном змагань став і подаючий великі надії у спортивних результатах Михайлуца Павло, що здобув перемогу у чотирьох поєдинках, показавши справжній бійцівський характер і чоловічу наполегливість.

Видовищними для глядачів виявилися поєдинки ще двох чемпіонів вікових категорій 18-20 і старше 20 років – Супрунюка Андрія і Заболотного Андрія відповідно. Використавши багаторічний досвід змагань, роботи з тренером і над собою, хлопці показали ведення поєдинків, з врахуванням найбільш ефективних стратегічних варіантів проведення кожного окремого бою і технічної підготовки, відповідно до стильової підготовки кожного суперника.

 

Заболотний Андрій