Щороку Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» організовує та проводить в місті Луцьку два потужних всеукраїнських турніри.

Завершенням чергового спортивного року для 132 юних аматорів одного з самих видовищних та багатих на технічний арсенал видів єдиноборств стала участь в 11 традиційному турнірі з рукопашного бою «Коли мужніють юнаки».

До участі в змаганнях долучились 12 спортивних організацій, що представляли Волинську, Вінницьку, Чернівецьку та Рівненську області.

Кращий учасник в окремих віко-вагових категоріях визначався шляхом проведення двобоїв за круговою системою, отож кожен з юних спортсменів здобув неоціненний досвід участі та послідовного здобуття перемог над суперником чи над собою, якнайменше, у двох двобоях.

Переможцям же   знадобилось провести до 5-6 напружених поєдинків для здобуття золотих нагород турніру.

Цей непростий шлях серед представників спортивних організацій міста Луцька та Волинської області успішно подолали 5 вихованців Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», по чотири представники клубів «Інсайт» та «Магістр», три учні спортивно-патріотичного клубу «Тайфун», один учень ЛНТУ .

Переможцями 11 традиційного турніру з рукопашного бою «Коли мужніють юнаки» стали Михайло Поліщук, Сергій Ковальчук, Ігор Сковородецький, Віктор Козлюк, Дмитро Коваль, Максим Петращук, Микола Вуй, Роман Безецний, Олег Федік, Михайло Ковальчук,  Богдан Ліщинський, Назар Пилипчук, Андрій Сахнюк, Семен Кравчук, Володимир Дудій, Дмитро Щурук, Сергій Нінітчук.

Приємно, що в черговий раз по закінченні змагань не було жодного з нарікань на якість суддівства та загальну організацію турніру з боку представників команд-учасниць та глядачів.

Високий рівень проведення турніру для юних рукопашників забезпечив багаторічний досвід колективу ВРФРБ «РУБІЖ» в організації та проведенні масштабних спортивно-масових заходів, всіляка підтримка у проведенні змагань з боку керівництва Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, допомога, небайдужих до виховання молоді, інших громадських об’єднань.

На початку березня 2014 року Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» проводить 14 Всеукраїнський турнір із однойменною назвою до участі у якому запрошує учасників змагань, що відбулися, та представників всіх організацій, які підтримують важку та відповідальну лінію діяльності – виховання дітей, юнаків та молоді засобами фізичної культури та спорту.

 

Гузов С.М.