10У спортивному комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна 14 листопада відбувся особисто-командний кубок України з рукопашного бою. В заключному відповідальному старті взяли участь 17 збірних команд областей та окремих правоохоронних відомств нашої держави.

Волинську область представляли спортсмени Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» та військово-спортивного клубу «Тайфун» Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану. Завдяки якісному виступу в індивідуальних змаганнях нечисленна команда Волинян з 5 спортсменів посіла п’яте місце у загальнокомандному заліку Кубка України з рукопашного бою 2015 року.

А призерами змагань стали: Владислав Тіпухов (3 місце у ваговій категорії до 60 кг), спортивний клуб «Магістр», тренери Дмитро Грисюк та Віталій РехнюкОлексій Єфімов (2 місце у ваговій категорії до 75 кг), спортивний клуб «Магістр», тренер Дмитро ГрисюкАндрій Супрунюк (2 місце у ваговій категорії до 80 кг), федерація рукопашного бою «РУБІЖ» тренер Сергій ГузовДмитро Щурук (1 місце у ваговій категорії до 65 кг), спортивний клуб «Тайфун», тренер Сергій Трикоз.

Також Дмитра Щурука організатори змагань нагородили цінним призом «За волю до перемоги» та відмітили традиційно високий рівень підготовки збірної команди Волинської області до відповідальних змагань.