На честь вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час війни в Афганістані та інших локальних війнах ХХ століття, у столиці Поділля відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою.
Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ», одним з головних завдань якої є військово-патріотичне виховання молоді засобами фізичної культури та спорту, делегувала до Хмельницького команду у складі 8-ми спортсменів.
Запеклу боротьбу за нагороди чемпіонату вели 126 юнаків, що представляли 9 команд з Вінницької, Волинської та Хмельницької областей. Вихованці «РУБІЖу» підтвердили високе реноме своєї школи рукопашного бою та досягли майже стовідсоткового спортивного результату. Чемпіонами Хмельницької області з рукопашного бою стали вихованці Ігоря Бондарєва – Максим Перемибіда і Сергій Курілін та учні голови Ради Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» Сергія Гузова: Віталій Ковальчук, Денис Рудий, Андрій Рижко, Назар Столярук та Антон Мороз. Срібну нагороду здобув Андрій Васильєв.
Результат волинської команди виявився абсолютно найкращим по співвідношенню кількості учасників та якості здобутків. Учень Волинського обласного ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою Назар Столярук переконливо та достроково переміг усіх суперників, а Дениса Рудого організатори змагань відзначили спеціальним призом за найкращу технічну підготовку.
Свою перемогу команда федерації рукопашного бою «РУБІЖ» присвячує всім землякам-ветеранам Афганської війни та інших локальних війн ХХ-го століття.