Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів відбувся у курортному містечку Коблево, що на Миколаївщині.

Помірятися силами у «рукопашній» зібралось понад 350 юних спортсменів, з різних осередків Національної федерації рукопашного бою України.

До програми змагань входив іспит з демонстрації базової техніки самозахисту проти неозброєного супротивника, відмінні результати у якому дозволяли отримати дозвіл на участь у двобої їз суперником відповідної вікової та вагової категорії.

Поєдинки проходили за олімпійською системою, отож кожен вихід на змагальний майданчик вимагав від спортсменів максимальної фізичної та психологічної концентрації.

Саме таке ставлення до двобоїв дозволило досягти гідного результату представникам Волинської області – вихованцям Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», а зокрема чотири учні тренера Гузова Сергія Миколайовича, які були відряджені на ці змагання, стали чемпіонами України у своїх віково-вагових категоріях, тобто показали 100% результативність підготовленості до змаганнь. До складу чемпіонської четвірки ввійшли:

–                  Рудий Денис (60 кг.,14-15);

–                  Коваль Дмитро (65 кг., 16-17);

–                  Супрунюк Андрій (70 кг., 16-17);

–                  Столярук Назар (75 кг., 16-17).

Таким чином з Чемпіонату України по юнаках і юніорах 2011 року у Волинську область було відвойовано половину чемпіонських медалей вікової категорії 16-17 років та одну таку медаль категорії 14-15.

Беззаперечним успіхом є гідні виступи Жайворонка Івана (ІІІ місце) та Куріліна Сергія – тренер Ігор Бондарів.

Підготовку збірної команди Волинської області здійснювали тренери ВРФРБ «РУБІЖ» (чотири чемпіона), клуб РБ «ІНСАЙТ» (чемпіон – Якимук Павло) та «МАГІСТР» (чемпіон – Ліщинський Богдан).

Сподіваємося, що за підтримки батьків юних спортсменів, самовідданій тренерській праці, сприянні державних установ і організацій майбутні досягнення волинських спортсменів будуть не менш значними.

Голова ради ВРФРБ «РУБЫЖ»                              Гузов С.М.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=aOsIRf66fKE]