26-27 березня (2011 року) у місті Чернівці відбувся всеукраїнський турнір з рукопашного бою «ЧЕРНІВЦІ 2011», проведений у торговельно-розважальному комплексі «ПАНОРАМА».

У змаганнях брала велика кількість чернівецьких команд, які представляли клуби різних стильових направленостей (бойове самбо, кік-боксинг, панкратіон, рукопашний бой), а також спортсмени спортивного клубу рукопашного бою «БАРС» Вінницька область та Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ», яка у складі чотирьох чоловік, виборола  три чемпіонські медалі.

У запеклих поєдинках перемогу здобули:

Коваль Дмитро – І місце (65 кг; 16-17);

– Супрунюк Андрій – І місце (70 кг; 16-17);

– Заболотний Андрій – І місце (75 кг; +18).

На урочистому відкритті від імені ВРФРБ «РУБІЖ», в лиці голови ВРФРБ «РУБІЖ» Гузова Сергія Миколайовича, на честь виповнення 18 березня 2011 року 60-ти років засновнику і керівнику Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» у період 1999-2004 років, Майстра спорту Радянського Союзу, генерал-майору Служби безпеки України – Житару Петру Івановичу, за значний внесок у розвиток рукопашного бою на теренах України, сприяння у належному вихованні молоді засобами фізичної культури та спорту, активну життєву і громадську позицію,  було вручено почесну відзнаку Національної федерації рукопашного бою України.

  Слід віддати належне організаторам змагань – Обласній чернівецькій федерації рукопашного бою, особливо Майстру спорту України з рукопашного бою, Адамовичу Руслану, який за підтримки губернатора Чернівецької області Папієва М.М. та інших спонсорів, зумів організувати прекрасний клімат проведення поєдинків та підготовки до них.

Саме змагання було організоване у вигляді шоу, килим був розміщений у великому холі торгово-розважального комплексу на підвищенні, що дало змогу отримати незабутні враження, як глядачам, так і спортсменам даних змагань.

Не можна не сказати і про високий професійний рівень роботи суддів,  за час праці яких не було висунуто оскаржень рішень ні одним представником.

                                                                                                                                                          Заболотний Андрій