Волинська регіональна федерація рукопашного бою
Форпост «РУБІЖу»
Збірна команда Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» з перемогою повернулась з Всеукраїнського турніру серед юнаків та дорослих, який відбувся 24-25 вересня в місті Ямпіль, що на Вінниччині.
Господар змагань – Вінницька обласна федерація рукопашного бою, зібрала на свій турнір команди 9 клубів з обласного та районних центрів та, традиційно, запросила до участі у змаганнях спортсменів Волинської та Чернівецької областей.
До складу волинської команди ввійшли 16 спортсменів віком від 10 років та старших. Переважна більшість вихованців «РУБІЖу» вперше брала участь у змаганнях поза «рідних стін» тому підготовка до турніру проходила інтенсивно та змістовно навіть під час літніх канікул.
Вінницька обласна федерація є переможцем цьогорічного чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, тому конкурувати з подільськими рукопашниками важко, але приємно.
Чернівецька область також делегувала до Ямпіля цікавих та затятих бійців, що теж обумовило видовищність та напруженість турнірної боротьби.
Легких перемог у волинських спортсменів не було, тим приємнішім є підсумковий результат : 14 призерів, з них бронзовий – Максим Міщук, срібні – Тимофій Коновалюк, Іван Соловей, Максим Лісовой, Олександр Тиміргалієв, Владислав Воронко, Андрій Савіцький, Едуард Козак та Богдан Омельчук, золоті – Олександр Колдобін, Нікіта Компанієць, Едвард Падко, Владислав Яцун та Дмитро Щурук!
Дипломом за волю до перемоги організатори змагань відмітили Корнія Олексієвця, а призом за добру технічну підготовку – Владислава Яцуна.
Кубок за друге загальнокомандне місце також виборов «РУБІЖ»!
По закінченні змагань, в рамках заходів із військово-патриотичного виховання дітей та юнаків, Голова Вінницької обласної федерації рукопашного бою Федір Водянюк, інструктори клубу «ФОРПОСТ» Сергій Водянюк і Дмитро Каргін та представник команди «РУБІЖ» Сергій Гузов провели для юних учасників змагань навчально-методичне заняття з подолання смуги перешкод, туристичної підготовки, збирання та розбирання автомату та дій із зброєю.
Завершенням цікавого та дружнього спілкування з друзями-суперниками з Вінниччини став спільний марш-кидок берегом Дністра з оглядом фортифікаційних споруд часів Другої Світової Війни, приготуванням обіду в похідних умовах, цікавим обговоренням результатів виступів на змаганнях та планів подальшої роботи з виховання дітей, юнаків та молоді засобами фізичної культури та спорту.
Comments are closed.