Якщо застосовувати смислове навантаження зазначеного прислів’я у процесі підготовки спортсменів до змагань, підвищенні  їх фізичних кондицій та укріпленні здоров’я в цілому, – альтернативи літнім спортивно-оздоровчим таборам немає.

Саме тому Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» організувала виїзд своїх вихованців на спільні навчально-тренувальні збори  із рукопашниками Вінницької області.

Понад 20 учнів «РУБІЖу» віком від 10 до 18 років цікаво, напружено та змістовно провели два тижні у практично заповідних природних масивах Вінниччини, отримали неоціненний досвід спортивних тренувань, відчули справжню опору дружнього колективу понад 100 юнаків та дівчат, залучених до табору.

До дрібниць продумана програма навчально-тренувального збору передбачала роботу спортсменів з опанування та вдосконалення прийомів самозахисту, спортивної боротьби, ударної техніки. Багато уваги приділялось розвитку фізичних якостей, проведенню рухливих ігор, купанню та плаванню.

Родзинкою цьогорічного збору стала організація та проведення військово-патріотичної гри «Зірниця».

Учасники табору розподілялись на загони, отримували «бойову» задачу: обладнати власний «штаб», забезпечити його надійний захист, за допомогою знань топографії та основ тактики з’ясувати місцезнаходження табору «супротивника» і, у рукопашному бою, здобути перемогу.

Свій досвід та майстерність учасникам збору передавали керівники Вінницької та Волинської федерацій Федір Водянюк та Сергій Гузов, досвідчені спортсмени-інструктори Сергій Водянюк, Андрій Заболотний, Дмитро Гречановський.

На завершення програми зборів проводились змагання із загальної фізичної підготовки, з технічної підготовки та з рукопашного бою.

Гідно та потужно показали себе у цих випробуваннях учні Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ»  Артем Дубовик, Владислав Воронко, Михайло Кривов’язюк, Вадим Радюк, Данило Д’ячков, Михайло Поліщук, Тимофій Судима, Ілля Веліщук, Валентин Стахурський, Сергій Курілін, Іван Жайворонок, Богдан Шеремета, Мар’ян Федоренко.

Отримані учасниками зборів фізичні та технічні навички, здобутий досвід, позитивні емоції, будуть плідно впливати протягом цілого року на досягнення нових спортивних та життєвих перемог.