Минулого тижня на теренах Миколаївщини пройшов чемпіонат України з рукопашного бою серед дітей та молоді 2013 року. Участь взяло 17 регіональних організацій, які представляли клуби єдиноборств різних напрямків – кількість учасників в легкому контакті – 330 чоловік, у дозованому – 306 чоловік.
З Волинського краю на чемпіонаті брали участь спортсмени-представники Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт», Волинського обласного клубу «Магістр».
У напруженій боротьбі із суперниками з різних куточків України, декілька спортсменів ВБФРБ «РУБІЖ», як і багато років поспіль вибороли почесне місце на п’єдесталі. Так, у поєдинку за третє місце у розділі легкий контакт беззаперечну перемогу здобув Каргін Дмитро, якого в дозованому контакті було дискваліфіковано за перевищення дози сили удару, вже вкотре на змаганнях такого рівня.
Маючи чітку перевагу над суперником в дозованому контакті у боротьбі за звання чемпіона категорії 60 кілограмів 14-15 років, друге місце здобув Федоренко Мар’ян.
Срібними призерами категорії 16-17 років стали Цвіх Василь та Ковальчук Віталій, котрі провівши по чотири напружених поєдинки поступилися суперникам за І місце.
В результаті спільних зусиль трьох клубів Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», ВРКРБ «Інсайт» та ВОСК «Магістр», було виборене почесне І командне місце Чемпіонату України серед юніорів.