6-7 листопада 2010 року найближчий до Луцька обласний центр Республіки Білорусь – Брест приймав спортивну делегацію з нашого міста.

Спортивну частину візиту Волинян на Брестчину складав виступ збірної команди Луцька на традиційному міждержавному турнірі з рукопашного бою за участю 11-ти збірних команд міст і областей Білорусі та представників Волинської школи єдиноборств.

Основу нашої команди складали вихованці Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», підсилені учнями спортивних клубів «Інсайт» та «Тайфун».

Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовки дозволив досягнути п’єдесталу пошани вісьмом з дев’яти Лучан.

У напруженій спортивній боротьбі бронзовими призерами змагань стали Арсен Безкоровайний («РУБІЖ»), Назар Столярук («РУБІЖ»), Сергій Савицький («РУБІЖ»), Андрій Заболотний («РУБІЖ»). Срібні нагороди здобули Андрій Супрунюк («РУБІЖ») і Євген Щур («Тайфун»). Звання Чемпіонів вибороли Олександр Кулаков («Інсайт») та Артур Столярук («РУБІЖ»). Успіхи кожного з бійців дозволи здобути командний кубок за третє місце. Фундаторами перемог Волинських рукопашників є тренери – Сергій Миколайович Гузов, В’ячеслав Анатолійович Паліївець, Сергій Олександрович Трикоз.

Крім заслужених нагород та призів наші спортсмени здобули неоціненний досвід, нових товаришів та незабутні враження від екскурсії по спортивних об’єктах міста Бреста та меморіальному комплексу «Брестська фортеця-Герой».

В рамках офіційної частини візиту Волинської делегації до Бреста підписано Угоду про співпрацю між управлінням з питань сім’ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації та відповідним управлінням Брестського облвиконкому.

Начальник Волинського управління Микола Зайченко зазначив надзвичайну важливість та актуальність продовження співпраці в спортивній галузі між областями, містами та окремими організаціями Волинської та Брестської областей.

Голова Ради ВРФРБ «РУБІЖ»                              Сергій Гузов