20-21 листопада 2010 року Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ» провела 10-й традиційний Всеукраїнський турнір з рукопашного бою «Коли Мужніють Юнаки». Участь у змаганнях брали юнаки та юніори віком від 12 до 18 років та дорослі спортсмени, що представляли команди Вінницької, Волинської, Чернівецької областей та Гомельської області Республіки Білорусь. Напружена боротьба точилась у 21-й віко-ваговій категорії. У семи з них перемогу здобули вихованці «РУБІЖу»: Сергій Курілін, Іван Жайворонок, Денис Рудий, Дмитро Коваль, Костянтин Марценюк, Назар Столярук та Арсен Безкоровайний, а призерами стали Ариванюк Тимофій(ІІ місце), Ковальчук Віталій(ІІ місце), Васильєв Андрій(ІІ місце), Супрунюк Андрій(ІІ місце), Моздирський Микола(ІІ місце), Заболотний Андрій(ІІ місце). П’ять золотих нагород вибороли Чернівецькі рукопашними. Мають у своєму складі переможців змагань представники Вінницької області та волинських клубів «Тайфун», «Інсайт» і Луцького Національного технічного університету. Гості з Білорусі продемонстрували високий рівень спортивної і психологічної підготовки та, у надзвичайно видовищному стилі, завоювали три перших місця. Матеріальною нагородою призерам та переможцям змагань стали медалі, ексклюзивні дипломи та цінні призи. Ще більш вагомою нагородою для спортсменів є здобутий досвід, нові друзі-суперники, а для тренерів та організаторів – однодумці з розвитку особистості засобами фізичної культури та спорту. Приємно, що не було жодних нарікань на об’єктивність роботи суддівської колегії, на умови прийому учасників змагань та на якість організації 10-го традиційного Всеукраїнського турніру з рукопашного бою «Коли Мужніють Юнаки». Наступним відповідальним екзаменом для колективу Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ» стане підготовка та участь збірної команди Волинської області у фінальній частині розіграшу командного Кубку України з рукопашного бою, що відбудеться 10-11 грудня у місті Києві. Голова Ради ВРФРБ «РУБІЖ» Сергій Гузов