На теренах волинської землі 18 грудня 2010 року в спорткомплексі ЛНТУ (вул.. Львівська, 75а) відбувся відкритий «кубок Миколая» з контактних видів єдиноборств в розділі «Фрістайл».

• Волинське обласне відділення громадської організації «Українська федерація аматорського таїландського боксу Муей Тай»;
  • Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ».

Після аналізу побачених поєдинків хочеться зазначити, що на даних змаганнях важливе значення для перемоги відігравала не так технічна підготовка спортсменів, як їх фізична підготовка і характер. Більшість клубів-учасників змагань є відносно молодими за часом свого створення, тому їм було важко змагатися з представниками ВРФРБ «РУБІЖ», яка вже відсвяткувала десяту річницю свого існування, і успішного представлення своїх спортсменів на змаганнях самого найвищого рівня.

За підсумком командного заліку на «кубку Миколая» беззаперечними лідерами змагань стали спортсмени ВРФРБ «РУБІЖ» (тренер Гузов Сергій Миколайович), які командою в складі шести чоловік вибороли чемпіонський п’єдестал. Свою старання до командного заліку внесли:

• Ковальчук Віталій 55 кг 14 років (ІІ місце), котрий в фінальному поєдинку поступився представнику спортивного клубу Луцького національного технічного університету, котрий досяг 20-річного віку;